Volný čas

Pro využití volného času nabízíme v areálu apartmánů:

onas3

- venkovní bazén 8x4m a hloubkou 1,5 až 2,2 m.
- dětské hřiště ( zahradní domeček s pískovištěm, skluzavka, houpačky)
- basketbalový koš
- pálky na líný tenis a badminton
- společenské hry
- nafukovací dětský bazének

21

Nedaleko od naší Slunečnice se nachází Lanové centrum pro vyznavače adrenalinových sportů. Blízké okolí nabízí i další sportovní aktivity – tenis, minigolf a městské veřejné koupaliště, které v rámci svého areálu nabízí hřiště na plážový volejbal, venkovní šachy a ping-pong.

 

volny3

Pro milovníky koní je nedaleko zříceniny hradu Krasíkov jezdecký klub, který nabízí sportovní jízdárnu, vyjížďky do okolí v sedle i v bryčce a kočárové jízdy přímo v Konstantinových Lázních (lze objednat).

Ve městě je k dispozici kadeřnictví, pedikúra, manikúra a lázeňské procedury. V letních měsících nabízí město širokou nabídka kulturních akcí. Přesný přehled je k nahlédnutí na stránkách obce Konstantinovy Lázně.

volny4

Okolí Konstantinových Lázní je ideální pro pěší výlety či cykloturistiku. Památky v okolí Zámek Bezdružice – 2 km od K.L. Muzeum a prodejní galerie sklářského umění. Expozice uměleckého skla z druhé poloviny 20. století.

V kapli zámku je umístěn originální skleněný betlém, dílo výtvarníka J. Rybáka. Zřícenina Gutštejn – 3 km od K.L. Zřícenina gotického hradu z přelomu 13. a 14. století. Nad údolím se tyčí 25 m vysoká věž se zbytky obvodové hradby. V roce 1422 byl marně obléhán husity. Památka je volně přístupná po celý rok. Hrad Krasíkov – 5 km od K.L. Zřícenina velkého strážního hradu Krasíkov pochází z přelomu 13. a 14. století. Hrad byl též zván Švamberk. Památka je přístupná po celý rok.