Konstantinovy Lázně

leceniKonstantinovy lázně jsou zaměřeny na léčení kardiovaskulárních chorob a onemocnění srdce.

V místních lázních je možné si doobjednat lázeňské procedury určené volně k prodeji (např. masáže, koupele, solnou jeskyni atd.) Při indikované příspěvkové péči si pacient hradí sám ubytování a stravování, léčebné výkony jsou plně hrazeny pojišťovnou. Při této péči je možné i ubytování u nás. Nedílnou součástí léčby v Konstantinových lázních je pitná kúra. Prameny jsou volně přístupné pro všechny hosty. Hlavní léčebné metody v Konstantinových Lázních jsou založeny na využití minerální uhličité vody. Jedná se o pramen přírodní, studené, prosté, železnaté, hypotonické, hydrogenuhličitano-sodno-hořečnaté kyselky se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Voda s příjemnou chutí je čirá a bezbarvá s nepatrným sirovodíkovým pachem.

Nabídka procedur v Konstantinových Lázních je opravdu široká. Za hlavní a unikátní proceduru je považována uhličitá koupel, která je vhodná zvláště pro nemoci srdce a poruchy prokrvení i další procedury jsou zaměřeny hlavně na nemoci kardiovaskulárních chorob.

Solná jeskyně

Základní myšlenkou vzniku solných jeskyní je přenést a využít prostředí, které je lidskému organismu prospěšné. Toto prostředí napodobující přímořské mikroklima je zvláště bohaté na minerály a stopové prvky, tolik potřebné pro posílení zdraví organismu. Pravé přírodní krystaly solí tak naleznete úplně všude.Pobyt v solné jeskyni působí podpůrně i preventivně po mnohých onemocněních. Telefonní spojení na léčebný úsek, kde je možné si od pondělí do pátku, od 8,00 hod. do 15,00 hod. objednat procedury volně prodejné, je +420 374 615 555.