Ubytování

Naše Slunečnice je krásným místem pro rodinnou dovolenou. Slunečnice nabízí svým hostům ubytování v příjemném prostředí rodinného typu.

ubyt1

Malý počet hostů a klidné prostředí u lesa zaručují ničím nerušenou dovolenou vhodnou pro hosty, kteří preferují ticho a klid. K ubytování nabízíme dvou až čtyřlůžkové apartmány. Ubytovací kapacita celého domu je maximálně 14 osob. Každý pokoj má vybavenou kuchyňku (mikrovinná trouba, rychlovarná konvice, lednička, ohřevné plotýnky, nádobí), televizi se satelitem a DVD přehrávačem (možnost zapůjčení dětských DVD), Wifi připojení a sociální zařízení (sprcha a toaleta). Pokoje jsou výhradně nekuřácké.

V ceně ubytování je zahrnuto ložní prádlo a ručníky. Dále je možno vyprání osobního prádla a k bezplatnému zapůjčení žehlička s žehlícím prknem. Ubytování je vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Pro děti nabízíme: dětskou postýlku, dětskou vaničku a židličku na jídlo. Samozřejmý je pobyt Vašeho čtyřnohého domácího mazlíčka.

 

 

Každý apartmán nabízí kompletně vybavenou kuchyňku, která Vám poslouží pro přípravu celodenního stravování. Na zahradě je k dispozici gril.

ubyt2Další možnosti stravování nabízí zhruba 50m od nás Pizzerie v Aleji a Camp LaRocca nabízí ve svém areálu restauraci s pizzerií, ale pouze v letních měsících. V centru Konstantinových Lázní je několik restaurací s českou kuchyni. Zhruba 20 minutovou procházkou se dostanete k Pizzerii Café Kryštof Harant v Polžicích, která nabízí italskou kuchyni. Asi 3 km od Konstantinových Lázních ve vsi Nová Ves se nachází restaurace s pizzerií.